MENU | Leaf Liturgy – Herbata Speciality
Thirst, the ritual

NASZA HERBACIANA SELEKCJA

Przygotowaliśmy dla Was sześć podstawowych smaków herbaty, by wspólnie rozpocząć podróż po jej najlepszych odmianach. Wszystkie prezentowane gatunki pochodzą z upraw ekologicznych i reprezentują najwyższą jakość. Przedstawiamy Wam specjalną selekcję herbat speciality. Zaufaj nam i odkryj prawdziwy smak herbat.

HOLY

NEW FACE

OF TEACRACY

CZARNA HERBATA KEEMUN – BIO

CHINY

CZARNA HERBATA ASSAM – BIO

INDIE

ZIELONA HERBATA JAŚMINOWA – BIO

CHINY

CZARNA HERBATA EARL GREY – BIO

CHINY

ZIELONA HERBATA GENMAICHA – BIO

JAPONIA

THIRST,

THE

RITUAL

ZIELONA HERBATA SENCHA – BIO

JAPONIA

W CO WIERZYMY?

Wierzymy, że herbata nie jest nudna, a świat herbaty jest złożony i ekscytujący, w swojej różnorodności przypominający świat wina czy kawy. W świecie herbaty również mamy kolor, gatunki i regiony, a sposób parzenia ma wpływ na wydobycie smaku z liści. Nie jesteśmy jednak herbacianymi purystami, którzy będą promować ograniczenia i konserwatywne podejście. Herbata towarzyszy nam codziennie, musi więc dobrze smakować, przedstawiać najwyższą jakość i odpowiadać upodobaniom pijących. Oddajemy więc w Wasze ręce selekcję ekstremalnie dobrych herbat, z którymi możecie robić co chcecie – infuzować alkohole, uatrakcyjniać wypieki, mieszać z miodem, mlekiem czy imbirem lub po prostu pić w najczystszym wydaniu.

Wierzymy, że Leaf Liturgy odczaruje wizerunek herbaty i sprawimy, że pytanie „czy chcesz filiżankę herbaty?” stanie się wreszcie sexy!